Společný den s Obchodní akademií Janské Lázně

Jako všude na školách, je měsíc červen ve znamení výletů, celodenních projektů a exkurzí. I my jich máme spoustu za sebou. Absolvovali jsme během června sportovní den na Modrokamenné boudě, projektový den plný ovoce, divadelní představení o loupežnících, výlet do Harrachova, kde jsme navštívili sklárnu a podívali se k Mumlavskému vodopádu, měli jsme také vzácnou návštěvu – bývalou paní ředitelku školy – paní Zdenu Vojtěchovou v doprovodu paní PhDr. Koritenské – historičky hradeckého muzea…

Naší poslední akcí tohoto roku byl společný den se žáky Obchodní akademie Janské Lázně. Ve čtvrtek 25. 6. 2015 jsme se přesně na čas dostavili do tělocvičny Obchodní akademie, kde jsme dostali mapu s vyznačenou trasou a úkoly, které musíme v průběhu naší cesty splnit a také vydatnou svačinu, abychom po cestě měli dost sil… Vydali jsme se po určené trase, která vedla kolem Farmy k Muchomůrce a zase zpět přes Duncan do Janských Lázní. Tuto příjemnou procházku doprovodilo překrásné počasí. Přesně ve dvanáct hodin jsme se dostavili i se splněnými úkoly do cíle.

Celý den byl pro nás velmi pěkně připravený a my si ho s dětmi báječně užili. Proto bychom za jeho výbornou přípravu zaměstnancům Obchodní akademie i jejich žákům rádi poděkovali. Těšíme se na další společnou akci.

Krásné léto nejen dětem přeje Mgr. Zdeňka Hrnčířová
ředitelka ZŠ a MŠ Janské Lázně.